ارتقای ظرفیت کارکنان؛ نیاز اساسی هر سازمان

publish
پنجشنبه ۱۴۰۰/۳/۱۳ - ۹:۳۲
1

مسعودالله اوریاخیل معین؛ امور مالی و اداری در نشستی که در دفتر کار اش با مسوولان نهاد GIZ داشت گفت که ارتقای ظرفیت کارکنان، از جملهٔ نیازهای اساسی هر سازمان می‌باشد. آقای اوریاخیل از کمک‌های مؤسسات همکار بین‌المللی به ویژه مؤسسۀ GIZ سپاس‌گزاری نموده، خواستار همکاری‌های بیش‌تر آن نهاد در بخش ارتقای ظرفیت کارکنان وزارت کار و امور اجتماعی گردید. معین امور مالی و اداری؛ راه اندازی برنامه‌های ارتقای ظرفیت برای کارکنان را در بهبود امور، تسریع روندکاری و عرضۀ بهتر خدمات ارزنده خوانده افزود: در چارچوب وزارت کار و امور اجتماعی یک بخش زیر نام آمریت ارتقای ظرفیت موجود بوده که همواره به کارکنان مرکزی و ولایتی برنامه‌های آموزشی را راه‌اندازی می‌‌نماید؛ ولی بنا بر مشکلات مالی، ساختاری و تخنیکی نیاز است تا ادارات کمک‌ کننده نیز در این بخش با این وزارت همکاری‌ بیش‌تر نمایند. در این نشست؛ آغا محمد حیدری رییس تکنالوژی معلوماتی در بخش نیازمندی‌های مربوط به این ریاست و فردوس فرخ امیری رییس منابع بشری دربارۀ ساختار وزارت، کارکردهای آمریت ارتقای ظرفیت و نیازمندی‌های آن معلومات ارایه نمودند. آقای امیری هم‌چنان در بخش ارتقای ظرفیت یک کانسیپت مشمول ستندردسازی مواد آموزشی، ترجمۀ این مواد، ساخت‌وساز کتابخانه‌های مربوط به کار، رهبری و راه‌اندازی آموزش‌ها به سطح کارمندان اجرایی را با مسوولان GIZ شریک ساخته و خواستار همکاری آن نهادها گردید. سپس، داکتر ستیفن رییس پروژۀ MRSD مؤسسۀ GIZ و تیمور انوار متخصص بخش ارتقای ظرفیت آن نهاد نیز سخنرانی نموده، به کانسیپت ارایه شده از سوی رییس منابع بشری وزارت، موافقت نشان داده، بر همکاری و کار مشترک تعهد سپرده، تطبیق این کانسیپت را سودمند دانسته و وعده کرد تا برای تشویق بیش‌تر نهادهای کمک کننده برای تطبیق آن، نشستی را برای گردآوری دونرها راه‌اندازی خواهند کرد. در پایان، هر دو جانب به یک تیم تخنیکی مشترک وظیفه سپردند تا در بخش مطالعهٔ تخنیکی و عملی‌سازی این کانسیپت با هم از نزدیک کار نمایند.

آخرین اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۴۰۰/۳/۱ - ۱۴:۵۰
Background image

اطلاعیه استفاده از سیستم آنلاین آسان وظیفه برای متقاضیان کار

وزارت کار و امور اجتماعی جهت دسترسی بموقع و ایجاد سهولت برای متقاضیان کار، آموزش و کار فرمایان  سیستم آسان وظیفه را در همکاری با ریاست محترم برنامه آسان خدمت اداره محترم ملی احصائیه و . . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۹:۲۱
Background image

آگهی !

هشتم ثور (روز پیروزی جهاد مقدس مردم افغانستان) در کشور رخصتی عمومی می‌باشد

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۱۱
Background image

وزارت کار و امور اجتماعی به منظور آموزش حرفه برای معتادین صحت یاب شده به یک دربند حویلی کرایی با حداقل مشخصات ذیل در نواحی شهر کابل نیاز دارد:

۵-۱ اطاق برای دفاتر اداری مرکز با مساحت (۶*۴) متر مربع.

۴-۲ اطاق مناسب برای صنوف درسی ۴ حرفه با مساعت (۴*۶) متر مربع.

۱۰-۳ اطاق با کنجایش ۵ چپرکت در هر اطاق برای لیله با مساحت (۵*۶) . . .

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۲۱:۱۵
Background image

بررسی مسوده‌ی پلان راهبردی وزارت کار و امور اجتماعی


نشست‌‌کاری بررسی مسوده‌ی پلان راهبردی (استراتیژیک) وزارت کار و امور اجتماعی، با اشتراک کارمندان تخنیکی ریاست طرح پلان و برنامه ریزی و مشاوران خارجی، در سالون کنفرانس‌های این وزارت راه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۲۱:۳
Background image

دیدار وزیر کار و امور اجتماعی با مدیر شورای امنیت و رییس بنیاد امریکا


 
بشیر احمد ته‌ینج؛ وزیر کار و امور اجتماعی در سفر رسمی اش به ایالات متحدهٔ امریکا، با خانم روندا پاول مدیر شورای امنیت  و آقای جوزف شارپ رییس بنیاد امریکا دیدار نمود.
در این دیدار که. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۲۰:۳۶
Background image

دیدار وزیر کار و امور اجتماعی با سفیر کبیر جمهوری اسلامی افغانستان در ایالات متحدهٔ امریکا

بشیر احمد ته‌ینج؛ وزیر کار و امور اجتماعی در یک سفر کاری که به ایالات متحدهٔ امریکا داشت، با رویا رحمانی سفیر کبیر دولت جمهوری اسلامی افغانستان در ایالات متحدهٔ امریکا مقیم واشگنتن. . .

باز گشت به اخبار