برگزاری نشست نوبتی کمیتۀ گردآوری قرضه‌ها

publish
سه‌شنبه ۱۴۰۰/۳/۱۱ - ۱۹:۸
1

کمیتۀ گردآوری قرضه‌ها به رهبری مسعودالله اوریاخیل؛ معین امور مالی و اداری نشست نوبتی برگزار کرد که در آن پیرامون همه‌ چالش‌ها و مشکلات فراراه گردآوری قرضه‌ها، گفتگوی مفصل و همه‌جانبه صورت گرفته و راه‌حل‌های مناسب به آن پیشنهاد گردید. 

در نخست، اعضای کمیته معلومات مفصلی را در پیوند به قرضه‌های وزارت کار و امور اجتماعی به‌ویژه مقروض بودن هم‌میهنان گرامی از بابت نپرداختن فیس کودکستان‌ها و هم‌چنان قرضه‌هایی که شرکت‌ها از این وزارت گرفته‌اند را با معین امور مالی و اداری شریک ساخته و خواستار همکاری رهبری وزارت در عرصۀ ترتیب یک میکانیزم منظم برای حل این چالش گردیدند.
سپس، مسعودالله اوریاخیل؛ معین امور مالی و اداری وزارت، گردآوری قرضه‌ها را در افزایش عواید دولت، حیاتی دانسته و برای گردآوری بهتر آن خواستار کار مشترک و به میان آمدن هم‌آهنگی بیش‌تر میان اعضای کمیته گردید.
گفتنی‌ا‌ست که کمیتۀ عمومی گردآوری قرضه‌های دولت به اساس حکم مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان به رهبری معین ادارۀ لوی سارنوالی و به عضویت تمامی معینان مالی و اداری وزارت‌ها ایجاد گردیده که هر وزارت دارای یک کمیتۀ فرعی درون‌سازمانی به ریاست معین مالی و اداری آن اداره نیز بوده که هدف اساسی آن گردآوری درست قرضه‌های دولت جمهوری اسلامی افغانستان و افزایش عواید ملی می‌باشد.

آخرین اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۴۰۰/۳/۱ - ۱۴:۵۰
Background image

اطلاعیه استفاده از سیستم آنلاین آسان وظیفه برای متقاضیان کار

وزارت کار و امور اجتماعی جهت دسترسی بموقع و ایجاد سهولت برای متقاضیان کار، آموزش و کار فرمایان  سیستم آسان وظیفه را در همکاری با ریاست محترم برنامه آسان خدمت اداره محترم ملی احصائیه و . . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۹:۲۱
Background image

آگهی !

هشتم ثور (روز پیروزی جهاد مقدس مردم افغانستان) در کشور رخصتی عمومی می‌باشد

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۱۱
Background image

وزارت کار و امور اجتماعی به منظور آموزش حرفه برای معتادین صحت یاب شده به یک دربند حویلی کرایی با حداقل مشخصات ذیل در نواحی شهر کابل نیاز دارد:

۵-۱ اطاق برای دفاتر اداری مرکز با مساحت (۶*۴) متر مربع.

۴-۲ اطاق مناسب برای صنوف درسی ۴ حرفه با مساعت (۴*۶) متر مربع.

۱۰-۳ اطاق با کنجایش ۵ چپرکت در هر اطاق برای لیله با مساحت (۵*۶) . . .

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۲۱:۱۵
Background image

بررسی مسوده‌ی پلان راهبردی وزارت کار و امور اجتماعی


نشست‌‌کاری بررسی مسوده‌ی پلان راهبردی (استراتیژیک) وزارت کار و امور اجتماعی، با اشتراک کارمندان تخنیکی ریاست طرح پلان و برنامه ریزی و مشاوران خارجی، در سالون کنفرانس‌های این وزارت راه. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۲۱:۳
Background image

دیدار وزیر کار و امور اجتماعی با مدیر شورای امنیت و رییس بنیاد امریکا


 
بشیر احمد ته‌ینج؛ وزیر کار و امور اجتماعی در سفر رسمی اش به ایالات متحدهٔ امریکا، با خانم روندا پاول مدیر شورای امنیت  و آقای جوزف شارپ رییس بنیاد امریکا دیدار نمود.
در این دیدار که. . .

شنبه ۱۴۰۰/۳/۲۲ - ۲۰:۳۶
Background image

دیدار وزیر کار و امور اجتماعی با سفیر کبیر جمهوری اسلامی افغانستان در ایالات متحدهٔ امریکا

بشیر احمد ته‌ینج؛ وزیر کار و امور اجتماعی در یک سفر کاری که به ایالات متحدهٔ امریکا داشت، با رویا رحمانی سفیر کبیر دولت جمهوری اسلامی افغانستان در ایالات متحدهٔ امریکا مقیم واشگنتن. . .

باز گشت به اخبار