دیدار معین امور اجتماعی با مسوولان کودکستان‌های خصوصی

publish
شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۲
۳

غلام حیدر جیلانی معین امور اجتماعی در نشستی که با مسوولان کودکستان‌های خصوصی انتفاعی و غیرانتفاعی داشت؛ ضمن ستایش از کارکردها و ضروری بودن فعالیت‌ کودکستان‌های خصوصی (انتفاعی و غیرانتفاعی) گفت: هدف از فعالیت ما تأمین محیط درست زیستی و آموزشی به کودکان است و تلاش داریم تا در بهبود و رشد فعالیت‌های کودکستان‌های خصوصی، شرایط بهتر و مناسب را فراهم نماییم.

آقای جیلانی به برخی از مشکلات و چالش‌های این کودکستان‌ها پرداخته، افزود که گرفتن فیس گزاف از کودکان، نداشتن جواز فعالیت، در برخی موارد تمدید نشدن جواز فعالیت و نبود محیط مناسب زیستی و آموزشی برای کودکان، از مشکلات بزرگ کودکستان‌های خصوصی می‌باشند.

معین امور اجتماعی گفت: با به میان آوردن بهبود در فعالیت‌ها و جلب رضایت والدین می‌توانیم اطفال زیاد واجد شرایط کودکستان را جذب نماییم.

سپس، حوریه سردارزاده رییس عمومی کودکستان‌ها درباره‌ی فعالیت کودکستان‌های خصوصی صحبت نموده گفت: هم‌اکنون در کشور ۹۴ باب کودکستان‌ خصوصی انتفاعی و ۱۰ باب کودکستان‌ خصوصی غیرانتفاعی وجود دارد که برای رشد و توسعه‌ی فعالیت‌ آن‌ها برنامه‌های آموزشی و تشویقی و نیز به تعدیل مقرره‌ی فعالیت کودکستان‌ها اقدام نموده‌ایم.

در پایان، مسوولان کودکستان‌های خصوصی به ارایه‌ی مشکلات و چالش‌های فرا راه فعالیت‌شان در کشور پرداخته که برای حل آن، از سوی رهبری وزارت تعهد سپرده شد.

آخرین اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۱۱
Background image

وزارت کار و امور اجتماعی به منظور آموزش حرفه برای معتادین صحت یاب شده به یک دربند حویلی کرایی با حداقل مشخصات ذیل در نواحی شهر کابل نیاز دارد:

۵-۱ اطاق برای دفاتر اداری مرکز با مساحت (۶*۴) متر مربع.

۴-۲ اطاق مناسب برای صنوف درسی ۴ حرفه با مساعت (۴*۶) متر مربع.

۱۰-۳ اطاق با کنجایش ۵ چپرکت در هر اطاق برای لیله با مساحت (۵*۶) . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۴:۱۶
Background image

اطلاعیه وزارت کار و امور اجتماعی:

روز پنجشنبه(۸) عقرب سال ۱۳۹۹ هجری شمسی مصادف به دوازدهم ربیع الاول سال ۱۴۴۲ هجری قمری، روز میلاد النبی صلی الله علیه و سلم بوده، طبق حکم مادۀ (۴۱) قانون کار رخصتی عمومی می باشد.)

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۸
Background image

رژیم آغاز و ختم کار کارکنان در شش ماه اول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی

رژیم آغاز و ختم کار در شش ماه اول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی ( از اول حمل الی اخیر ماه سنبله ) طور ذیل تنظیم گردیده است:

از شنبه الی چهار شنبه :

  • آغاز  کار ساعت (۸) صبح و ختم کار ساعت (۴) . . .

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۴ - ۱۲:۶
Background image

تأسیس صندوق اعانه به اطفال دارای تأخر ذهنی

برنامۀ تأسیس صندوق اعانه به ابتکار مشترک وزارت کار و امور اجتماعی و هوتل کابل سرینا و به اشتراک مسوولان این دو نهاد، هنرمندان، بازرگانان ملی، منسوبین نیروهای دفاعی و امنیتی، نماینده‌گان. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۹
Background image

دیدار معین امور کار با مسوولان GIZ در افغانستان

سید عبدالکریم هاشمی؛ معین امور کار با جیفری تاینس (Jeffry Tines) و تیومور (Teymour) مسوولان GIZ در افغانستان دیدار کرد.

معین امور کار ضمن سپاس‌گزاری از همکاری‌ها و کمک‌های ارزشمند. . .

شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۲
Background image

دیدار معین امور اجتماعی با مسوولان کودکستان‌های خصوصی

غلام حیدر جیلانی معین امور اجتماعی در نشستی که با مسوولان کودکستان‌های خصوصی انتفاعی و غیرانتفاعی داشت؛ ضمن ستایش از کارکردها و ضروری بودن فعالیت‌ کودکستان‌های خصوصی (انتفاعی و. . .

باز گشت به اخبار