دیدار وزير کار و امور اجتماعی با اتشه‌ی نظامی ترکيه

publish
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳
1399

در اين دیدار، طرفين روی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به ویژه تمويل و تجهيز مرکز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای افغان ـ جايکا بحث همه جانبه نمودند.

همچنان به سلسه‌ی کمک‌های کشور دوست ترکيه به منظور تمويل و تجهيز مرکز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای افغان ـ جايکا؛ بخش قوماندانی نيروهای مشترک ترکيه (SIMIC) از طريق اداره‌ی کمک‌های نظامی به ملکی، بخش خياطی مرکز آموزشی افغان ـ جايکا با ابزار جديد تجهيز گرديده که از سوی بشير احمد ته‌ينج وزير کار و امور اجتماعی و نماينده‌ی آن کشور مقيم افغانستان گشایش یافت.

بشير احمد ته‌ينج وزير کار و امور اجتماعی از کمک‌های کشور دوست ترکيه ستایش نموده، افزود که کشور دوست ترکيه در هر شرايط مردم افغانستان را کمک نموده و ما سپاس‌گزار آن‌ها استيم.

قوماندانی نيروهای مشترک ترکيه از طريق اداره‌ی کمک‌های نظامی به ملکی؛ به بخش خياطی مرکز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای افغان ـ جايکا ۱۸ پايه ماشين خياطی، موتور برقی، ميز ماشين خياطی و ساير ابزار مورد نیاز را کمک نموده که با نصب اين ماشين‌ها تعداد زیادی از هم‌میهنان ما در اين بخش جذب و آموزش خواهند دید.

گفتنی‌است که وزارت کار و امور اجتماعی به منظور تحکيم روابط، پروپوزل مساعدت تمويل سه حرفه‌ی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای اقشار آسيب‌پذير را ترتيب و از سوی وزیر کار و امور اجتماعی به نماينده‌ی سفارت ترکيه تسليم داده شد که اتشه‌ی نظامی کشور دوست (ترکیه) در این زمینه نیز وعده‌ی همکاری سپرد.

آخرین اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۱۱
Background image

وزارت کار و امور اجتماعی به منظور آموزش حرفه برای معتادین صحت یاب شده به یک دربند حویلی کرایی با حداقل مشخصات ذیل در نواحی شهر کابل نیاز دارد:

۵-۱ اطاق برای دفاتر اداری مرکز با مساحت (۶*۴) متر مربع.

۴-۲ اطاق مناسب برای صنوف درسی ۴ حرفه با مساعت (۴*۶) متر مربع.

۱۰-۳ اطاق با کنجایش ۵ چپرکت در هر اطاق برای لیله با مساحت (۵*۶) . . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۷ - ۱۴:۱۶
Background image

اطلاعیه وزارت کار و امور اجتماعی:

روز پنجشنبه(۸) عقرب سال ۱۳۹۹ هجری شمسی مصادف به دوازدهم ربیع الاول سال ۱۴۴۲ هجری قمری، روز میلاد النبی صلی الله علیه و سلم بوده، طبق حکم مادۀ (۴۱) قانون کار رخصتی عمومی می باشد.)

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۸
Background image

رژیم آغاز و ختم کار کارکنان در شش ماه اول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی

رژیم آغاز و ختم کار در شش ماه اول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی ( از اول حمل الی اخیر ماه سنبله ) طور ذیل تنظیم گردیده است:

از شنبه الی چهار شنبه :

  • آغاز  کار ساعت (۸) صبح و ختم کار ساعت (۴) . . .

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۲:۵۵
Background image

دیدار معین امور اجتماعی با رییس هم‌آهنگی با نهادهای امنیتی، دفاعی، ملکی و امور زندان‌ها

غلام حیدر جیلانی معین امور اجتماعی وزارت کار و امور اجتماعی با داکتر میرویس څرگند رییس هم‌آهنگی با نهادهای امنیتی، دفاعی، ملکی و امور زندان‌های وزارت دولت در امور صلح دولت جمهوری اسلامی. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۱:۳۱
Background image

گشایش روند ثبت‌نام اطفال آسيب‌پذير در دوره‌های آموزشی فن و حرفه در ولایت هرات

روند ثبت‌نام کودکان آسيب‌پذير از سوی بشير احمد ته‌ينج وزیر کار و امور اجتماعی، سيد عبدالکريم هاشمی معين امور کار و محمد علی سروش مسوول مؤسسه‌ی "هيلپ جرمنی" در زون غرب گشایش یافت.

در. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۸ - ۱۱:۲۹
Background image

گشایش مرکز آموزشی برای اطفال استثنايی (عقب‌مانده‌ی ذهنی) در ولایت هرات

مرکز آموزشی برای اطفال استثنايی (عقب مانده‌ی ذهنی) که از سوی نهاد EMC در همکاری با وزارت کار و امور اجتماعی ساخته شده بود، طی محفلی از سوی بشير احمد ته‌ينج وزير کار و امور اجتماعی، سيد. . .

باز گشت به اخبار