نشست خبری معین امور‌‌ کار در مرکز رسانه‌های حکومت

naweed_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۵ - ۱۴:۳۰
مولوی مخدوم عبدالسلام سعادت؛ معین امور کار در یک نشست خبری در مرکز رسانه‌های حکومت، از سفر اش به شمال افغانستان به رسانه‌ها جزئیات داده و هدف از این سفر به شمال و شمال‌شرق افغانستان را با رسانه‌ها شریک کرد‌. معین امور کار گفت: وی با یک تیم متعهد و متخصص به منظور نهادینه ساختن یک اداره‌ی فعال‌، نظام‌مند و برابر با ارزش‌های اسلامی به شمال افغانستان اعزام شده بود. وی در پاسخ به پرسش‌های خبرنگاران گفت: معضل بیکاری،  یک چالش‌ جهانی و میراث حکومت پیشین به امارت اسلامی افغانستان است. معین امور کار در بخشی از سخنان‌اش اظهار داشت: امارت اسلامی افغانستان به منظور برچیدن چالش بیکاری، برنامه‌های مدون را روی دست گرفته است تا این معضل از میان برداشته شود. گفتنی‌است که مولوی مخدوم عبدالسلام سعادت؛ معین امور کار،چندی پیش به هدایت مقامات عالی رتبه‌ی ا.ا.ا در رأس یک هیئت به شمال افغانستان رفته بود.

آخرین اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

شنبه ۱۴۰۰/۳/۱ - ۱۴:۵۰
Background image

اطلاعیه استفاده از سیستم آنلاین آسان وظیفه برای متقاضیان کار

وزارت کار و امور اجتماعی جهت دسترسی بموقع و ایجاد سهولت برای متقاضیان کار، آموزش و کار فرمایان  سیستم آسان وظیفه را در همکاری با ریاست محترم برنامه آسان خدمت اداره محترم ملی احصائیه و . . .

پنجشنبه ۱۴۰۰/۲/۱۶ - ۹:۲۱
Background image

آگهی !

هشتم ثور (روز پیروزی جهاد مقدس مردم افغانستان) در کشور رخصتی عمومی می‌باشد

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۱/۶ - ۲۰:۱۴
Background image

معرفی سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی

 به اساس فرمان شماره ۴۱۷ مؤرخ ۲۳/۶/۱۴۴۴ هجری قمری عالیقدر امیرالمؤمنین شیخ القرآن و الحدیث مولوی هبة الله آخند زاده حفظه‌الله؛ ملا عبدالمنان عمری به حیث سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی. . .

شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۱ - ۱۹:۴۸
Background image

دیدار معین امور کار با معاون سفیر ایران

مولوی مخدوم عبدالسلام سعادت؛ معین امور کار در دفتر کار اش با غلام رضا‌ نجاری معاون سفیر جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفتگو کرد.

نشستی که به همین مناسبت دایر شده بود، محور صحبت‌های دو. . .

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲
Background image

نشستی به منظور تهیهٔ مواد آموزشی برای فارغین مدارس دینی‌ در معینیت امور کار

نشستی به همین منظور با حضور مولوی مخدوم عبدالسلام سعادت معین امور کار، مولوی عبدالحنان عارف الله رئیس ادارهٔ خدمات ملکی، نماینده‌گان وزارت‌ معارف، اکادمی علوم‌، ادارهٔ خدمات‌ ملکی‌ و. . .

باز گشت به اخبار