امضای تفاهم‌نامهٔ همکاری با مؤسسهٔ خیریهٔ آیندهٔ مصئون

publish
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۲:۴
2

تفاهم‌نامهٔ همکاری میان وزارت کار و امور اجتماعی و مؤسسهٔ خیریهٔ «آیندهٔ مصئون» جهت کمک با پرورشگاه‌ها و خانواده‌های بی‌بضاعت به امضا رسید.
محترم غلام حیدر جیلانی؛ معین امور اجتماعی وزارت کار و امور اجتماعی حین امضای تفاهم‌نامهٔ با مؤسسهٔ خیریهٔ «آیندهٔ مصئون» که به هدف ارایهٔ کمک‌های مالی، خوراکی، بهداشتی، آموزش و پرورش و پوشاک برای کودکان یتیم و خانواده‌های بی‌بضاعت به امضا رسید، از نهاد یادشده سپاس‌گزاری نموده، خواستار همکاری‌های همیشگی آنان با این وزارت گردید.
محترم بهروز حمید نمایندهٔ مؤسسهٔ خیریهٔ آیندهٔ مصئون؛ امضای تفاهم‌نامهٔ همکاری با اطفال یتیم و خانواده‌های بی‌بضاعت را که این قشر جامعه زیر پوشش خدمات وزارت کار و امور اجتماعی قرار دارند را یک گام ارزنده خوانده، از گسترش همکاری‌ها میان دو سازمان خبر داده، خاطرنشان کرد که این همکاری‌ها در آینده نیز گسترش و ادامه خواهند یافت.
گفتنی‌است که مؤسسهٔ خیریهٔ آیندهٔ مصئون؛ یک نهاد غیر انتفاعی بوده که در بخش‌های اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و کمک با یتیمان و خانواده‌های بی‌بضاعت فعالیت می‌نماید.


 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۶ - ۲۱:۴۲
Background image

اطلاعیۀ رخصتی ایام عرفه و عید سعید اضحی

اطلاعیه وزارت کار و امور اجتماعی:

روز پنجشنبه مورخ (9) اسد سال 1399 هجری شمسی مصادف به (9) ذولحجۀ سال 1441 هجری قمری روز عرفه بوده، طیق حکم  مادۀ (41) قانون کار، به مناسبت ایام عرفه و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۸ - ۱۳:۱
Background image

اطلاعیه وزارت کار و امور اجتماعی!

به اساس پيشنهاد وزارت کار و امور اجتماعی و تائيد کمیته ملی مبارزه با ویروس کرونا، طرزالعمل  جدید رژیم کاری از سوی کابینه جمهوری اسلامی افغانستان تصویب شد.

گفتنی است که در این نشست،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۶ - ۰:۴۸
Background image

تنظیم رژیم کار به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا (کووید ۱۹) در ادارات

وزارت کار و امور اجتماعی با توجه به اعلامیهٔ وزارت صحت عام مبنی بر نزول ویروس واگیر کرونا، طرح تعدیل طرزالعمل رژیم کار را به کمیتهٔ ملی مبارزه با ویروس کرونا پیشنهاد کرد. این طرح پس از. . .

باز گشت به اخبار