تمامی کارکنان خدمات ملکی باید مسؤلیت پذیر بوده و با مراجعین‌‌ «رویه نیک» داشته باشند

publish
شنبه ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۶
3

محترم سید انور سادات؛ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی در برنامه «گذار فرهنگ سازمانی- ادارۀ معتبر، تیم مؤثر و کارمندان متعهد»  که به اشتراک رهبری وزارت، کمیشنران کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، مشاوران و کارشناسان برخی از ادارات دولتی و مسوولان بخش‌های گوناگون وزارت کار و امور اجتماعی راه‌ اندازی گردیده بود، گفت که تمامی کارکنان خدمات ملکی باید مسوولیت پذیر بوده و با مراجعین شان رویه نیک داشته باشند.

آقای سادات افزود: وزارت کار و امور اجتماعی به این اصل و رویکرد متعهد بوده و نخستین ادارهاست که پس از گشایش برنامهٔ گذار فرهنگ سازمانی در کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، آن را برای کارکنان این وزارت راه اندازی می‌نماید.

سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی علاوه کرد که تمامی مامورین خدمات ملکی و بخش‌های خصوصی به خاطر ارایهٔ خدمات به هم‌میهنان شان گماشته می‌شوند و لازم است تا با مراجعین‌ خویش رویه نیک نموده و کارهای خود را در کم‌ترین زمان و به گونهٔ بهتر آن انجام دهند.

وی گفت که ما باید مسؤلیت پذیر بوده و به تمامی هم‌میهنان خود در هر زمان از کارکرد‌های خویش پاسخگو باشیم.

محترم میوند رهیاب کمیشنر کیمسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی نیز در این برنامه سخنرانی نموده افزود: نگاه کردن نام اداره و کار کردن به گونهٔ بهتر آن به سازمان، یک ارزش مشترک میان تمامی کارکنان سازمان می‌باشد و باید تمام مامورین خدمات ملکی در جهت پاس‌داری از این ارزش مشترک، تلاش بیشتر و بهتر نمایند.

وی افزود: کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی متعهد است تا در گام نخست پیرامون چیستی و شناسایی این برنامه در تمامی ادارات، آگاهی دهی نموده و سپس به خاطر تطبیق هر چه بهتر آن، با ادارات در بخش برنامه ریزی (پلان‌گزاری) همکاری نماید.

گفتنیاست که در این برنامه؛ از اکادمی علوم، سکتور خصوصی و به نمایندگی از خانمها نیز آگاهان امور دعوت شده بودند که پیرامون «فرهنگ سازمانی از دیدگاه ارزش‌های اسلامی، تکنالوژی معلوماتی  و جندر» میان اشتراک کنندگان و اعضای پنل، بحث همه جانبه صورت گرفته و به پرسش‌ها پاسخ ارایه شد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۶ - ۲۱:۴۲
Background image

اطلاعیۀ رخصتی ایام عرفه و عید سعید اضحی

اطلاعیه وزارت کار و امور اجتماعی:

روز پنجشنبه مورخ (9) اسد سال 1399 هجری شمسی مصادف به (9) ذولحجۀ سال 1441 هجری قمری روز عرفه بوده، طیق حکم  مادۀ (41) قانون کار، به مناسبت ایام عرفه و. . .

شنبه ۱۳۹۹/۴/۲۸ - ۱۳:۱
Background image

اطلاعیه وزارت کار و امور اجتماعی!

به اساس پيشنهاد وزارت کار و امور اجتماعی و تائيد کمیته ملی مبارزه با ویروس کرونا، طرزالعمل  جدید رژیم کاری از سوی کابینه جمهوری اسلامی افغانستان تصویب شد.

گفتنی است که در این نشست،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۲۶ - ۰:۴۸
Background image

تنظیم رژیم کار به منظور جلوگیری از شیوع بیماری کرونا (کووید ۱۹) در ادارات

وزارت کار و امور اجتماعی با توجه به اعلامیهٔ وزارت صحت عام مبنی بر نزول ویروس واگیر کرونا، طرح تعدیل طرزالعمل رژیم کار را به کمیتهٔ ملی مبارزه با ویروس کرونا پیشنهاد کرد. این طرح پس از. . .

باز گشت به اخبار