توزيع کمک به خانواده‌های نادار

publish
شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۹ - ۱۱:۱۴
3

برای پنج‌صد خانواده‌ی نادار و بی‌بضاعت و خانواده‌هایی که از اثر ويروس کرونا آسیب دیده بودند، بسته‌های خوراکی که به کمک مالی شرکت مخابراتی MTN در هم‌آهنگی با وزارت کار و امور اجتماعی تهيه گرديده بود، از سوی رهبری اين وزارت و مسوولان شرکت ام تی ان، به مستحقين آن توزيع گرديد.

در گشایش اين برنامه، بشير احمد ته‌ينج؛ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی طی سخنانی، ناداری و بی‌کاری را در کشور يکی از چالش‌های بزرگ دانسته، از مسوولان شرکت ام تی ان، بابت کمک‌های‌شان سپاس‌گزاری نموده؛ از همه بازرگانان، شرکت‌های مخابراتی و نهادهای کمک کننده‌ خواست تا در اين شرايط دشوار، دست افراد نادار را بگيرند.

عمر منصور انصاری؛ رییس تنظيم خدمات مخابراتی‌ (اترا) ضمن سپاس‌گزاری از شرکت مخابراتی ام تی ان گفت: کمک به ناداران؛ مسووليت اجتماعی همه‌ی ما است.

غلام حيدر جيلانی؛ معين امور اجتماعی اين وزارت نیز طی صحبتی از شرکت مخابراتی ام تی ان سپاس‌گزاری نموده، افزود: ۵۴ در صد از مردم کشور زير خط فقر ، ۲۳ کتگوری اطفال و ۲۱ کتگوری از اقشار آسيب‌پذیر در کشور زنده‌گی می‌نمايند که نياز مبرم است تا اشخاص خير و نهادهاد کمک کننده، با اين هم‌میهنان ما کمک بیش‌تر و همیشگی نمايند.

در برنامه توزيع کمک‌ها، هدايت الله زاهد نماينده‌ی شرکت‌ام تی ان گفت: شرکت مخابراتی ام تی ان در ۲۲ کشور جهان فعاليت دارد که در هر کشور نهادهای خيريه نيز دارند و متعهد به خدمات و مسووليت‌های اجتماعی در کشور است.

اقای زاهد، از همکاری و هم‌آهنگی وزارت کار و امور اجتماعی در بخش شناسايی خانواده‌های آسيب‌پذير سپاس‌گزاری نموده، تعهد سپرد که در آينده نيز اين‌گونه کمک ها را در هم‌آهنگی با اين وزارت تهيه و توزيع خواهد کرد.

آخرین اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۸
Background image

رژیم آغاز و ختم کار کارکنان در شش ماه اول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی

رژیم آغاز و ختم کار در شش ماه اول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی ( از اول حمل الی اخیر ماه سنبله ) طور ذیل تنظیم گردیده است:

از شنبه الی چهار شنبه :

  • آغاز  کار ساعت (۸) صبح و ختم کار ساعت (۴) . . .
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۸
Background image

اطلاعیه رخصتی

فردا دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ نسبت برگزاری مراسم تحلیف مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان صرف در کابل رخصتی عمومی میباشد 

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۷
Background image

اطلاعیه وزارت کار و اموراجتماعی

روز شنبه مورخ (۲۶) دلو مصادف به روز شکست وخروج ارتش اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی سابق ازافغانستان، در کشور رخصتی عمومی می باشد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۹ - ۱۱:۳۱
Background image

اطفال؛ به منظور رشد سالم، به ورزش و تفریح نیز نیاز دارند!

اطفال پرورشگاه‌‌ تهیه‌ی مسکن وزارت کار و امور اجتماعی؛ بنا بر دعوت تلویزیون طلوع، در برنامه‌ی لیگ برتر فوتبال افغانستان اشتراک ورزیدند.

آنان ضمن تماشای مسابقات، با تیم فوتبال موسسه‌ی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۹ - ۱۱:۲۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی با رییس مؤسسۀ اکبر

بشیر احمد ته‌ینج؛‌ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی در دیدار با لیزا پیپر رییس مؤسسۀ اکبر در افغانستان، پیرامون چالش‌ها و مشکلات فراراه فعالیت‌های مؤسسات غیر دولتی داخلی و خارجی در کشور. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۹ - ۱۱:۱۴
Background image

توزيع کمک به خانواده‌های نادار

برای پنج‌صد خانواده‌ی نادار و بی‌بضاعت و خانواده‌هایی که از اثر ويروس کرونا آسیب دیده بودند، بسته‌های خوراکی که به کمک مالی شرکت مخابراتی MTN در هم‌آهنگی با وزارت کار و امور اجتماعی. . .

باز گشت به اخبار