دیدار سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی با رییس مؤسسۀ اکبر

publish
شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۹ - ۱۱:۲۴
4

بشیر احمد ته‌ینج؛‌ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی در دیدار با لیزا پیپر رییس مؤسسۀ اکبر در افغانستان، پیرامون چالش‌ها و مشکلات فراراه فعالیت‌های مؤسسات غیر دولتی داخلی و خارجی در کشور بحث نمود.

لیزا پیپر؛ رییس مؤسسۀ اکبر در افغانستان، به مشکلات و چالش‌ها در پیوند به دادن جواز کار به اتباع خارجی در افغانستان، بیمه‌ی بهداشتی اتباع خارجی، جریمه‌های مرتبط به جوازکار، کارآفرینی و مداخله‌ی ریاست‌های ولایتی در گماشته‌شدن کارمندان داخلی در کشور پرداخته، خواهان رسیده‌گی و حل این مشکلات از سوی وزارت کار و امور اجتماعی شد.

سپس، آقای ته‌ینج گفت که ما مکلفیت داریم تا‌ به بهبودی‌ میهن کار کنیم، راضی نگهداشتن و حل مشکلات دوستان و شرکای بین‌المللی از اولویت‌های‌کاری ما می‌باشد و مصمم استیم که نه تنها مشکلات و چالش‌های آن‌ها را حل نماییم؛ بلکه تسهیلات بیش‌تر را نیز برای آنان فراهم سازیم.

سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی افزود: واگیری ویروس کرونا، کشورمان را نسبت به کشورهای دیگر سه برابر بیش‌تر آسیب رسانیده‌است و برای ترمیم این آشفتگی، ما به کمک‌های بیش‌تر بین‌المللی نیاز داریم.

آقای ته‌ینج تعهد سپرد که برای رسیده‌گی به مشکلات مؤسسات خارجی در پیوند به جواز کار اتباع خارجی، هئیت چهار نفری را موظف می‌سازد و از خانم پیپر خواست تا مدارک اثبات ادعاهای شان را نیز به دسترس وزارت کار و امور اجتماعی قرار دهند.

آخرین اطلاعیه هاآخرین اطلاعیه ها

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۴۸
Background image

رژیم آغاز و ختم کار کارکنان در شش ماه اول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی

رژیم آغاز و ختم کار در شش ماه اول سال ۱۳۹۹ هجری شمسی ( از اول حمل الی اخیر ماه سنبله ) طور ذیل تنظیم گردیده است:

از شنبه الی چهار شنبه :

  • آغاز  کار ساعت (۸) صبح و ختم کار ساعت (۴) . . .
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۸
Background image

اطلاعیه رخصتی

فردا دوشنبه مورخ ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ نسبت برگزاری مراسم تحلیف مقام عالی ریاست جمهوری اسلامی افغانستان صرف در کابل رخصتی عمومی میباشد 

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۲:۱۷
Background image

اطلاعیه وزارت کار و اموراجتماعی

روز شنبه مورخ (۲۶) دلو مصادف به روز شکست وخروج ارتش اتحاد جماهیر شوروی سوسیالیستی سابق ازافغانستان، در کشور رخصتی عمومی می باشد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۹ - ۱۱:۳۱
Background image

اطفال؛ به منظور رشد سالم، به ورزش و تفریح نیز نیاز دارند!

اطفال پرورشگاه‌‌ تهیه‌ی مسکن وزارت کار و امور اجتماعی؛ بنا بر دعوت تلویزیون طلوع، در برنامه‌ی لیگ برتر فوتبال افغانستان اشتراک ورزیدند.

آنان ضمن تماشای مسابقات، با تیم فوتبال موسسه‌ی. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۹ - ۱۱:۲۴
Background image

دیدار سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی با رییس مؤسسۀ اکبر

بشیر احمد ته‌ینج؛‌ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی در دیدار با لیزا پیپر رییس مؤسسۀ اکبر در افغانستان، پیرامون چالش‌ها و مشکلات فراراه فعالیت‌های مؤسسات غیر دولتی داخلی و خارجی در کشور. . .

شنبه ۱۳۹۹/۷/۱۹ - ۱۱:۱۴
Background image

توزيع کمک به خانواده‌های نادار

برای پنج‌صد خانواده‌ی نادار و بی‌بضاعت و خانواده‌هایی که از اثر ويروس کرونا آسیب دیده بودند، بسته‌های خوراکی که به کمک مالی شرکت مخابراتی MTN در هم‌آهنگی با وزارت کار و امور اجتماعی. . .

باز گشت به اخبار