نگهداشت از محیط زیست؛ مسوولیت همگانی‌است!

publish
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۱۹
2

محترم سید انور سادات؛ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی در نشستی که با معین ادارهٔ ملی حفاظت از محیط زیست و ریيس انکشاف صنعتی ادارهٔ ملل متحد داشت، گفت که نگهداری از محیط زیست مسوولیت همهٔ ما است و باید هریک از هم‌میهنان ما در آن سهیم باشند.

آقای سادات از هم‌آهنگی ادارهٔ ملی حفاظت از محیط زیست و کمک ابزار پیش‌رفته در بخش‌های یخچال و ایرکندیشن از سوی انکشاف صنعتی ادارهٔ ملل متحد سپاس‌گزاری نموده و در این عرصه به همکاری دو جانبه تأکید ورزید.

سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی با اشاره به این نکته که نگهداشت از محیط زیست، مسوولیت همگانی‌است و هریک از هم‌میهنان ما باید در این راستا کوشا باشند تا در این بخش، مسوولیت ایمانی و وجدانی خود را ادا نمایند، افزود: وزارت کار و امور اجتماعی نیز در این عرصه در بخش جلوگیری از گازات مخرب ایرکندیشن، سالانه شمار زیادی از شاگردان را مسلکی می‌سازد که با افزودن ابزار جدید و همکاری ادارهٔ ملی حفاظت از محیط زیست، این بخش بیش‌تر تجهیز شده و فعالیت‌های آن گسترش می‌یابد.

در این نشست، معین ادارهٔ ملی حفاظت از محیط زیست و رییس انکشاف صنعتی ادارهٔ ملل متحد نیز سخنرانی نموده، تلاش‌های وزارت کار و امور اجتماعی را در راستای نگهداری از محیط زیست ستوده و در این زمینه وعدهٔ همکاری سپردند.

گفتنی‌است که انستیتوت آموزش‌های فنی و حرفوی افغان ـ کوریا سالانه ده‌ها تن از حرفه‌آموزان را در این بخش آموزش می‌دهد که پس از این، با به‌کارگیری از ابزار جدید و پيشرفته، این بخش خدمات بهتر و بیش‌تری به هم‌میهان گرامی ارایه خواهد کرد.

تازه ترین اخبار

جمعه ۱۳۹۹/۱/۸ - ۲۰:۰
Background image

کمیته اضطراری جلوگیری از شیوع وایروس کرونا

طرح وضع قیود و محدویت گردش در شهر کابل 

چنانچه مطلع هستید وایروس کرونا به عنوان یک تهدید جدی برای صحت و سلامتی شهروندان، زندگی آنان را با چالش جدی روبروساخته است. بنا بر این «کمیته. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۳۱
Background image

اگاهی!

به آگاهی‌ عموم شهروندان عزیز رسانیده می‌شود که خبر در پیوند به رخصتی عمومی از تاریخ ۲۶ حوت الی ۱۶ حمل در شبکه‌های اجتماعی، دست به‌دست می‌شود، جعل و فاقد اعتبار است.

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۱۲/۲۰ - ۱۵:۲۱
Background image

راه‌اندازی آزمون رهیابی به انستیتیوت افغان ـ کوریا

نزدیک به دوهزار تن از جوانان کشور؛ آزمون رهیابی به انستیتیوت آموزش‌های فنی حرفوی افغان کوریا را سپری نمودند که  550 تن از آنان که بلند ترین نمرات را به دست بیاورند، در این انستیتیوت. . .

باز گشت به اخبار