دیدار سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی با رییس کشوری مؤسسهٔ حفاظت از اطفال

publish
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۷:۱۶
1

کابل: 23/2/1398

محترم سید انور سادات؛ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی با «اونو ون منن/ONNO VAN MANEN» رییس کشوری مؤسسهٔ حفاظت از اطفال (Save the children) دیدار نمود.

در این دیدار که در دفتر سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی صورت گرفت؛ آقای «منن» ضمن تبریکی موقف جدید به سرپرست این وزارت، از روابط نیک آن سازمان از گذشته‌های دور بدین‌سو با دولت افغانستان و به ویژه با وزارت کار و امور اجتماعی یادآور گردیده؛ افزود که در سال روان میلادی، صدمین سالگرد ایجاد آن مؤسسه را بزرگ‌داشت خواهیم نمود. وی اظهار داشت که مؤسسهٔ یادشده از سال 1976 میلادی تا اکنون در افغانستان مصروف فعالیت بوده و از این پس نیز با این کشور به همکاری‌های شان ادامه خواهند داد.

رییس کشوری مؤسسهٔ حفاظت از اطفال؛ تصویب قانون حمایت از اطفال را به رهبری وزارت کار و امور اجتماعی خجسته‌باد گفته، وعده سپرد که در تطبیق و آگاهی‌دهی مردم از این قانون، همکاری‌ لازم خواهند کرد.

در این نشست؛ هر دو جانب، به توظیف یک گروه تخنیکی برای ترتیب، نهایی سازیی و امضای یک تفاهم‌نامهٔ همکاری میان این دو نهاد تا یک‌ماه دیگر، توافق نمودند.

سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی؛ ضمن سپاس‌گزاری از همکاری‌های همیشگی آن سازمان با دولت و مردم افغانستان، خواستار گسترش همکاری‌ها میان این دو سازمان جهت رسیدگی به چالش‌های فرا راه کودکان در کشور گردید.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۷:۲۲
Background image

معین امور مالی و حسابی؛ معرفی و به کار آغاز نمود

کابل: سه شنبه، 25/4/1398 

 

به اساس پيشنهاد وزارت کار و امور اجتماعی و حکم مقام عالی ریاست جمهوری؛ محترم مسعود الله اوریاخیل به حیث معین امور مالی و اداری  وزارت کار و امور اجتماعی. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۶:۵۶
Background image

دیدار سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی از ریاست‌های عمومی قوای بشری و کودکستان‌ها

سید انور سادات سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی در حالی‌ که معین امور کار، معین امور اجتماعی و شماری از رؤسا نیز وی را همراهی می‌نمودند، از ریاست‌های عمومی قوای بشری، تنظیم امور کار و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۲:۴۲
Background image

جلسۀ کمیته مبارزه با ازار و اذیت زنان و اطفال دایر گردید.

جلسۀ ششم کاری کمیته مبارزه با آزار و اذیت زنان و اطفال به رهبری محترم سید انور سادات سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی دایر گردید. اشتراک کننده گان این نشست روی مسودۀ طرزالعمل کمیتۀ آزار. . .

باز گشت به اخبار