دیدار سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی با همتای ترکی‌اش

sofia_karimi
یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۶ - ۱۲:۳۳
molsa

محترم سید انور سادات وزیر کار و امور اجتماعی که در یک سفر رسمی عازم جمهوری ترکیه شده بود، با همتای ترکی‌اش (خانم زهرا زمرد سلجوق) وزیر امور خانواده، کار و خدمات اجتماعی آن کشور دیدار نمود
در این دیدار که سفیر جمهوری اسلامی افغانستان مقیم شهر انقره نیز حضور داشت، دو طرف؛ روی موضوعات و مسایل گونه‌گون، به ویژه پیگیری چند تفاهم‌نامه و موافقتنامه که مسودۀ آن قبلاً ترتیب گردیده‌است، ایجاد زمینه‌های اشتغال برای کارگران افغانستان و آموزش کارمندان این وزارت در انستیتوت‌های آموزشی ترکیه، بحث و گفت‌گو کردند.
نشست یادشده؛ در فضای دوستانه و با تأکید بر تعهدات و پیگیری موضوعات و مسایل مطرح شده، با اهدای تحایف به پایان رسید.

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۱۷:۲۲
Background image

معین امور مالی و حسابی؛ معرفی و به کار آغاز نمود

کابل: سه شنبه، 25/4/1398 

 

به اساس پيشنهاد وزارت کار و امور اجتماعی و حکم مقام عالی ریاست جمهوری؛ محترم مسعود الله اوریاخیل به حیث معین امور مالی و اداری  وزارت کار و امور اجتماعی. . .

شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۲ - ۱۶:۵۶
Background image

دیدار سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی از ریاست‌های عمومی قوای بشری و کودکستان‌ها

سید انور سادات سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی در حالی‌ که معین امور کار، معین امور اجتماعی و شماری از رؤسا نیز وی را همراهی می‌نمودند، از ریاست‌های عمومی قوای بشری، تنظیم امور کار و. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۰ - ۱۲:۴۲
Background image

جلسۀ کمیته مبارزه با ازار و اذیت زنان و اطفال دایر گردید.

جلسۀ ششم کاری کمیته مبارزه با آزار و اذیت زنان و اطفال به رهبری محترم سید انور سادات سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی دایر گردید. اشتراک کننده گان این نشست روی مسودۀ طرزالعمل کمیتۀ آزار. . .

باز گشت به اخبار