سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی؛ با رئيس کشوری بانک جهانی ملاقات نمود.

sofia_karimi
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۶:۷
وزیر کار

محترم سید انور سادات؛ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی، با «شوبهام چودری/              Shubham Chaudhuri» رئيس بانک جهانی برای افغانستان، در حالی که مسوولین پروژۀ اعزام کارگران به خارج، وزارت کار و امور اجتماعی نیز حضور داشت، در دفتر کار اش ملاقات نمود. 
در این دیدار؛ طرفین روی پروژۀ اعزام کارگران به بیرون از کشور، به تفصیل بحث نموده و برای بهبود کار ها از سوی هر دو جانب، پيشنهادها ارایه گردید.  
محترم سید انور سادات؛ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی با ابراز سپاس از کمک های بانک جهانی، افزود: یگانه اداره یی که حکومت افغانستان را مستقیم و بنا بر نیازمندی و اولویت های این کشور حمایت می کند، بانک جهانی است. وی علاوه کرد که رهبری جدید وزارت کار و امور اجتماعی به همه امور کاری که با بانک جهانی دارد، مصمم بوده و برای هماهنگی و پیگیری کارهای مشترک، بیشتر از بیش تلاش خواهند کرد. 
آقای سادات؛ پروژۀ اعزام کارگران به بیرون از کشور را یک پروژۀ مهم بانک جهانی با این وزارت خوانده و عملی نمودن آن را در دورۀ کاری خود یک دستآورد مهم خوانده، وعده سپرد که این پروژه در اولویت کاری رهبری وزارت کار و امور اجتماعی قرار دارد. 
سپس؛ شوبهام چودری/ Shubham Chaudhuri رئيس بانک جهانی برای افغانستان کار های این پروژه را تا اکنون مؤفق دانسته، از رهبری و تیم این پروژه تشکری نمود. وی یک سلسله پيشنهادها در مورد استخدام رئيس دایمی این پروژه، اسناد مصؤنی کارگران که به خارج اعزام میگردند و پلان های بعدی در روند استخدام این پروژه را با رهبری وزارت کار و امور اجتماعی شریک نمود که از سوی رهبری وزارت کار و امور اجتماعی به خاطر عملی نمودن این پروژه، وعده هرگونه همکاری سپرده شد. 
 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۴ - ۸:۵۷
Background image

خدمات رسیدگی به شکایات در وزارت کار و امور اجتماعی!

وزارت کار و امور اجتماعی به خاطر انجام بهتر امور، ارایۀ خدمات مؤثر به هم میهنان گرامی و رسیدگی به چالش های آنان، بخش رسیدگی به شکایات را ایجاد نموده که از سوی سکرتریت مقام محترم وزارت. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۱۶:۲
Background image

دیدار سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی با رییس مؤسسهٔ (EIC)

محترم سید انور سادات؛ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی در حالی که محترم غلام حیدر جیلانی معین امور اجتماعی، محترم فیضان احمد کاکر ريیس عمومی پرورشگاه‌ها و محترم نجیب‌الله اخلاقی رییس. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۳/۲۳ - ۱۴:۳۷
Background image

سید انور سادات سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی در صدوهشتمین کنفرانس بین‌المللی کار اشتراک و سخنرانی کرد

این نشست که همه ساله در شهر جینوای سویس برگزار می‌شود، نماینده‌های همه کشورهای عضو در آن اشتراک کرده و ابعاد مختلف کار را در سطح جهان به کنکاش می‌گیرند. سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی. . .

باز گشت به اخبار