سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی؛ با رئيس کشوری بانک جهانی ملاقات نمود.

sofia_karimi
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۶:۷
وزیر کار

محترم سید انور سادات؛ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی، با «شوبهام چودری/              Shubham Chaudhuri» رئيس بانک جهانی برای افغانستان، در حالی که مسوولین پروژۀ اعزام کارگران به خارج، وزارت کار و امور اجتماعی نیز حضور داشت، در دفتر کار اش ملاقات نمود. 
در این دیدار؛ طرفین روی پروژۀ اعزام کارگران به بیرون از کشور، به تفصیل بحث نموده و برای بهبود کار ها از سوی هر دو جانب، پيشنهادها ارایه گردید.  
محترم سید انور سادات؛ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی با ابراز سپاس از کمک های بانک جهانی، افزود: یگانه اداره یی که حکومت افغانستان را مستقیم و بنا بر نیازمندی و اولویت های این کشور حمایت می کند، بانک جهانی است. وی علاوه کرد که رهبری جدید وزارت کار و امور اجتماعی به همه امور کاری که با بانک جهانی دارد، مصمم بوده و برای هماهنگی و پیگیری کارهای مشترک، بیشتر از بیش تلاش خواهند کرد. 
آقای سادات؛ پروژۀ اعزام کارگران به بیرون از کشور را یک پروژۀ مهم بانک جهانی با این وزارت خوانده و عملی نمودن آن را در دورۀ کاری خود یک دستآورد مهم خوانده، وعده سپرد که این پروژه در اولویت کاری رهبری وزارت کار و امور اجتماعی قرار دارد. 
سپس؛ شوبهام چودری/ Shubham Chaudhuri رئيس بانک جهانی برای افغانستان کار های این پروژه را تا اکنون مؤفق دانسته، از رهبری و تیم این پروژه تشکری نمود. وی یک سلسله پيشنهادها در مورد استخدام رئيس دایمی این پروژه، اسناد مصؤنی کارگران که به خارج اعزام میگردند و پلان های بعدی در روند استخدام این پروژه را با رهبری وزارت کار و امور اجتماعی شریک نمود که از سوی رهبری وزارت کار و امور اجتماعی به خاطر عملی نمودن این پروژه، وعده هرگونه همکاری سپرده شد. 
 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۸/۶/۲۶ - ۱۵:۳۲
Background image

برگزاری نشست‌ هم‌آهنگی بخش جندر وزارت‌ها

نشست هم‌آهنگی فعالیت‌های جندر؛ به منظور تعمیم تجارب مسوولان واحدهای جندر در زمینهٔ گسترش تساوی حقوق جندر در ادارات، در مقر وزارت کار و امور اجتماعی با حضور نمایندگان وزارت‌های امور زنان. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۵:۴۹
Background image

برای محافظت از اطفال؛ یک پالیسی جامع و ملی ساخته خواهد شد.

محترم غلام حیدر جیلانی؛ معین امور اجتماعی وزارت کار و امور اجتماعی با ابراز این مطلب گفت: یک پالیسی جامع و ملی به همکاری تخنیکی یونیسف، طی یک قرارداد با انستیتوت آی بی سی آر (IBCR) با. . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۶/۱۷ - ۱۶:۲۴
Background image

امضای تفاهم‌نامه با هشت پرورشگاه و دو نهاد آموزشی خصوصی

وزارت کار و امور اجتماعی؛ با هشت پرورشگاه و دو نهاد آموزشی خصوصی، تفاهمنامه امضا نمود.

این تفاهم‌نامه‌ها که از سوی محترم سید انور سادات؛ سرپرست وزارت کار و امور اجتماعی با رؤسای. . .

باز گشت به اخبار